Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Круть Тейлор

Product Designer в Facebook, м. Сіетл:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз я працюю Product Designer-ом в Facebook. В цю компанію я перейшла нещодавно (січень 2020 р.), раніше я працювала в Kindle, Amazon.

 

Що входить у ваші обов'язки?

Як Product Designer, я приймаю участь у всіх аспектах створення продукту, від генерації ідей для наступних інновацій компанії, до підтримки запуску продукту. На своїй позиції я використовую свої навички  і знання  в сферах дизайна продукту і дизайна з досвіду користувача. В мої обов’язки входядть: побудова інформаційної архитектури, прототипування , тестування продуктів з користувачами і візульний дизайн.

 

В яких проектах ви брали участь?

В Amazon я працювала 4,5 роки. За цей цей час я працювала над Kindle Newsstand (покращила сторінки товарів в журналі), Subscribe with Amazon (редизайн сторінок підписки і редизайн досвіду продавців по публікації їхніх товарів на Amazon), Kindle Education (розробила UI/UX дизайн онлайн курсів з Економіки та Біології, а також розробила дизайн гуртової закупівлі електронних книг на Amazon і їх поширення серед студентів). В останній рік роботи в Amazon я працювала над досвідом електронного читання, ці проекти все ще регулюються договором про нерозголошення. Також, я стала експертом в питаннях дизайну для людей з обмеженими можливостями, виступаю на IT-конференціях і викладаю курс Accessibility UX в Amazon. 

Більш за все в Amazon мені подобалось те, як легко можна було почати новий проект и пробувати щось нове. В 2019 році я зробила дизайн Amazon Locker для музичного фестивалю Coachella. Це був чудовий додатковий проект для мене, адже я люблю робити іллюстрації в вільний час. Після завершення проекту, компанія купила мені два VIP-квитка на фестиваль і оплатила мені переліт і проживання в готелі.

Зараз я з нетерпінням чекаю нових проектів у Facebook. 

Більше інформації про мене можна знайти в Linkedin (запис про роботу в Facebook з'явиться на початку Березня).

 

Розкажіть про  наскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь?

Більш за все я пишаюсь проектом, над яким працювала в Kindle Education. На той момент, в студії була необхідність розробки онлайн курсів з економіки та біології для студентів. На жаль, в нас було недостатньо ресурсів, дизайн підтримки також не було. Для мене це стало чудовою можливістю показати себе, і в той же час попрацювати над чудовим проектом з високою соціальною користю, тому я взяла цей проект, в додаток до своєї основної роботи.

Я пишаюсь цією роботою більше за все тому, що вона допомогла студентам в підготовці до іспитів. Також, без дизайн підтримки цей продукт міг взагалі не реалізуватись. Після реалізації проекту, щоранку я відкривала і перечитувала відгуки користувачів. Це дуже надихало мене працювати далі.
https://dariakrut.com/amazon-study-quiz-ux-design

 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Обрати професію доволі складно. Вибір великий, і здається, якщо помилитись, то вже неможливо буде щось виправити, і доведеться продовжувати йти по вибраному шляху, оскільки в навчання вкладені гроші, надії рідних. Але якщо не наважитись спробувати щось нове, можна все життя запитувати себе: "А чи могло бути краще?".

Саме в цьому допомагає Академія, надає можливість пробувати щось нове, отримувати необхідні знання, і, разом з тим, навчання в Академії можна поєднувати із навчанням в університеті чи роботою. Саме так було у мене, я навчалась в юридичному університеті і додатково навчалась в Академії. Коли я закінчила навчання, то працювала я теж одночасно юристом та дизайнером. Спробувавши обидві спеціальності на протязі року, я зрозуміла, що дизайн приносить мені радість і саме тут я знайшла себе. Також плюс Академії IT Step в тому, що вона допомагає студентам розвивати затребувані навички, які в данний час дуже актуальні на ринку праці. Традиційні універсистети не так добре справляються з цим завданням.

Також хочу висловити вдячність викладачу Академії – Тарасу Шипці. Він дуже допоміг мені.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Я раджу студентам одразу приступати до практики. Немає жодної необхідності чекати завершення навчання для того, щоб брати перші замовлення. Тільки опанували створення веб-дизайну? Чудово! Зразу беріть замолення на цю тему. Більше того, якщо раптом у вас виникнуть запитання стосовно замовлення, ви зможете звернутись до викладача.

Практика надзвичайно важлива. Це можливість скласти портфоліо, закріпити знання, і чому б при цьому ще й не заробити грошей? В інтернеті величезна кількість замовлень і такі платформи як Upwork дають прекрасну можливість віддаленої роботи, яку легко можна поєднувати з навчанням.

Набір у розпалі

Наразі пропонуємо онлайн формат навчання! Ми працюємо заради перемоги та нашого з вами стабільного майбутнього!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності