Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Широбоков Владислав

Senior VFX, Motion and Video designer, 2D/3D Animation в Huuuge Games:

Випускник напрямку:

В якій компанії зараз працюєте? На якій посаді?

Зараз я працюю в польській компаніі Huuuge Games, яка займається розробкою ігор, на позиції Senior VFX, Motion & Video designer, 2D/3D Animation.
На базі нашої команди компанія відкрила представництво в Києві. Раніше я працював в ІТ-компанії ZEO Alliance на посаді Motion Designer and VFX, відеодизайнером на Новому каналі, приймав участь в різних проектах на фрілансі.

Що входить у ваші обов'язки?

В Huuuge Games я створюю анімацію та спецефекти для гри. Такойж розробляю тизери і трейлери для реклами, а саме – монтаж, дизайн, постпродакшн імеджевих відео та відео для продажів нашої гри.

Розкажіть про найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Найяскравіший і найуспішніший проект – це гра, над якою наша команда в Huuuge Games працювала на протязі року. В 2020 році вона вийде на міжнародний ринок. Найоб'ємніші проекти в мене були в ZEO Alliance – компанії, яка створювала свої власні ІТ-продукти. Там я 3 роки працював над масштабним проектом, де отримав можливість реалізації в сфері розробки ігор. Детальніше можна ознайомитись тут: https://www.linkedin.com/in/vladyslav-shyrobokov-designer/

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

З підтримкою викладачів і директора філії я став фіналістом конкурсу ImagineCup 2011 від Microsoft, який проходив в Нью Йорку, в номінації "DIGITAL MEDIA". В процесі навчання я використовував можливість проявити себе в конкуретному середовищі. Академія завжди підтримувала ініціативність студентів. Окрім пар в нас було багато внутрішніх конкурсів серед студентів. Щорічно проводився чемпіонат Золотий Байт, де я приймав участь і займав призові місця.

Що ви можете поратиди студентам, які зараз навчаються в Академії?

Не обмежуватись тільки тим, що дають на парах. Цікавитись сервісами, сайтами, майданчиками, де ви можете переглядати багато візуального матеріалу для виховання смаку. Використовуйте всі можливості, які дає Академія для реалізації: приймайте участь в конкурсах, виконуйте додаткові завдання – це допоможе вам виділитись на фоні інших студентів і  розпочати кар'єру дизайнера.

Набір у розпалі

Наразі пропонуємо онлайн формат навчання! Ми працюємо заради перемоги та нашого з вами стабільного майбутнього!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності