Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мала Комп'ютерна Академія - це місце, де студенти опановують технології, якими весь світ буде користуватися в майбутньому.

Програма розвиває універсальні навички, корисні для кожного

Діти створюють власні проекти в команді та індивідуально. Спільна робота розвиває вміння співпрацювати, планувати та досягати цілей. Ким би не стала ваша дитина та чим би вона не займалася в майбутньому - знання та навички, отримані нею в Малій Комп'ютерній Академії, будуть корисними.

Цінності

Актуальність
професіоналізм, турбота

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна
програма

Ваша дитина набуває необхідні актуальні знання та вміння, які в майбутньому зроблять її чемпіоном.

Команда професіоналів

Наші фахівці надихнуть, прищеплять інтерес до навчання, до створення власних проектів, навчать працювати самостійно та в команді.

Дружня
атмосфера

Ми вважаємо, що сучасна освіта - це тандем викладача та студента. Всі учасники навчального процесу працюють на рівних, в комфортних лабораторіях та аудиторіях з передовим обладнанням.

Для кого

Для кого розроблена
програма

Для дітей
9-12 років
Комп'ютер - не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження та розвитку. Дитина знайомиться з комп'ютерними технологіями, інтернетом, безпекою в мережі, створює власні ігри та роботів LEGO.
Для школярів
13-14 років
Дитина з нуля створює технічні проекти та розробляє професійні ігри, програми, веб-сайти та приймає унікальні технічні рішення, використовуючи набуті знання.
Навчання

Як проходить процес навчання

Максимум практичних занять
Процес навчання в Малій Комп'ютерній Академії побудований на прикладному застосуванні всіх отриманих знань. Кожен теоретичний блок закріплюється численними практичними завданнями. У нас немає лекцій, конспектів, зубріння та домінування викладача над студентом. Через гейміфікацію дитина не тільки вчиться та створює проекти, а й заробляє власну «академічну» валюту. Батьки в будь-який час можуть заглянути в електронну систему, щоб побачити розклад та успіхи своєї дитини.
Тест-драйв професій в IT-індустрії
За час навчання в Академії дитина зможе визначитися з тим, чи подобається їй та чи інша область ІТ-індустрії настільки, щоб в подальшому більш глибоко та детально вивчати її.
Програма

Програма навчання

Наша програма навчання розроблена за авторською методикою, яка отримала визнання провідних міжнародних організацій

Для дітей 9-12 років:

 • Створення сайтів на WIX з Canva, HTML та CSS
 • Робототехніка LEGO. Створення гаджетів на Arduino
 • 3D-моделювання та проектування віртуальних світів
 • Створення 2D і 3D ігор. Ігри на Unity
 • Ігровий дизайн. 2D/3D-анімація та мультиплікація
 • Програмування ігор в Kodu, Construct3. Програмування на Python
 • Проектування мобільних ігрових додатків доповненої реальності
 • Створення відеоконтенту та просування Youtube-каналу
 • Програмування мікроконтролера на Micro:bit
 • Фотолабораторія: зйомка, обробка, стилі
 • Відеолабораторія: сценарії, відеомонтаж
 • Штучний інтелект та великі дані
 • Розробка власного стартапу
Завантажити детальну програму

Для дітей 13-14 років:

 • 3D-моделювання та 3D-друк
 • Робототехніка LEGO. Створення гаджетів на Arduino
 • Ігровий дизайн. 3D-анімація
 • Програмування на Python
 • Веб-дизайн з HTML & CSS. Створення блогу
 • Програмування ігор на Construct3
 • Проектування мобільних ігрових додатків
 • Фотолабораторія: зйомка, обробка, стилі
 • Створення сайтів на Wordpress
 • Діджитал-арт: від інфографіки до брендбуку
 • Розробка ігор на Unity
 • Розробка власного стартапу
Завантажити детальну програму
Діти зможуть

Після закінчення навчання, діти зможуть:

 • Визначитися з вибором напрямку в ІТ і зрозуміти чи хочуть вони розвиватися в цій сфері
 • Розробляти інтернет-сайти, проводити фото- та відеозйомку, моделювати та програмувати
 • Використовувати комп'ютер як інструмент інтелектуального розвитку та творчого самовираження
 • Створювати комп'ютерні ігри з використанням передового програмного забезпечення
 • Створювати WEB-проекти: починаючи з дизайну та закінчуючи запуском повноцінного сайту
 • Розбиратися в сучасних тенденціях робототехніки та проектувати гаджети для Розумного Дому
 • Створювати анімацію та мультфільми, 3D-об'єкти, готувати їх для запуску в друк на сучасних 3D-принтерах
 • Працювати з віртуальною реальністю та створювати віртуальні світи
 • Взаємодіяти в команді, бути кмітливими, швидко приймати рішення, знаходити нестандартні рішення
Форми навчання

Форми навчання в місті Херсон

Навчання по буднях

від 1787 грн/місяць

Навчання по буднях дозволяє рівномірно розподілити  навчальний процес на тиждень та частіше зустрічатися з улюбленими  викладачами.

Українська

3-5 років

9-14 років

2 рази на тиждень

Навчання у вихідні

від 2021 грн/місяць

Навчання у вихідні, для дитини пролітає непомітно і звільняє дві години в розкладі батьків в суботу або неділю

Українська

3-5 років

9-14 років

1 раз на тиждень (субота або неділя)

Перший Крок

від 1535 грн/місяць

Програма "IT старт" створена для дітей 7-9 років допоможе вашій дитині набути навичок роботи з комп'ютером і застосовувати їх в життя!

Детальніше:

Тисніть, щоб відкрити

Українська

2 роки

7-9 років

2 рази на тиждень

First STEP для дітей 7-9 років
7 - 9 років

Як побудоване навчання в Академії (МКА)

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Незабутні дитячі канікули (табори)

У нас ваші діти пробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях. Під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Академії вони реалізують свої найсміливіші проекти. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Ви подаруєте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Ганна Ковтун

Викладач напрямків «Мала Комп'ютерна Академія» та «Комп'ютерна графіка та дизайн». Досвід роботи викладачем - 5 років. Викладає такі дисципліні як Game art, Digital art, графічний редактор Adobe Photoshop. Відкриває студентам пізнання в теорії дизайну, композиції та роботи з кольорами, створення фірмового стилю, також знання у створенні ігрових локацій та персонажів.

Наталя Корніловська

Кандидат технічних наук, доцент за спеціальністю "Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології". Педагогічний стаж - 25 років. Стаж роботи в комп’ютерній академії ШАГ 4,5 роки. Викладає дисципліні пов’язані з розробкою комп’ютерних ігр, 3D моделювання (Тінкеркад), створення сайтів (Wix, Canva).

Павло Крупіца

Спеціаліст з експлуатації ПК і мобільної техніки, ПЗ під платформу Windows і Android. Спеціаліст з розробки та провадження комп'ютерних мереж. Досвід більше 20 років.
Розробник ПЗ на Python. Хобі - роботи MBot, створення навчальних матеріалів (відео, брошури...)

Юрій Лебеденко

Викладач напрямків "Розробка програмного забезпечення" та "Мала комп'ютерна академія". Досвід роботи викладачем більше 20 років. Викладає дисципліни, пов'язані з програмуванням роботехнічних систем та апаратним забезпеченням. Студенти Юрія беруть участь у конкурсах та змаганнях з робототехніки.

Андрій Старушок

Викладач напрямків Мала Комп'ютерна Академія та Комп'ютерна Графіка та Дизайн. Веде дисципліни пов'язані з 3D графікою, візуалізацією та анімацією. Досвід у сфері візуалізації та моделювання – 4 роки. Також займається проектуванням деталей та їх виготовленням на 3D принтері. В Академії з величезним задоволенням навчає всіх доступних можливостей у цій сфері.

Руслан Січкарюк

Сертифікований фахівець в області мережевих технологій. Викладач технічних дисциплін в Комп'ютерній Академії ШАГ. Розробник ботів для Telegram на мові Python. Захоплення: гра на гітарі, 3D-друк, Game-dev і Front end. Досвід роботи в Комп'ютерній Академії - 4 роки. Досвід у веб розробці понад 4 роки.

Олександр Юдін

Кінорежисер та сценарист. Лауреат міжнародних кінофестивалів У Комп'ютерній Академії ШАГ викладач дисциплін "Відео лабораторія" та "Створення відео на Youtube", вивчення програми для роботи з відео в adobe premiere pro. Досвід викладацької діяльності – 3 роки.

Сергій Колісніченко

 

Викладач напрямку "Мала Комп'ютерна Академія". Досвід роботи викладачем 8 років. Викладає такі напрямки, як Розробка комп'ютерних ігор Construct, Core Game, Kodu GameLab, Розробка мобільних додатків MitApp Invertor, Розробка сайтів на WordPress, Web дизайн.

 

Кирило Колпаков

Викладач напрямів «Мала Комп'ютерна Академія» та «Комп'ютерна Графіка та Дизайн». Досвід роботи в веб-студіях на посаді UX/UI дизайнер понад 4 роки. Досвід роботи викладачем 3 роки. Викладає такі напрямки, як 3D анімація, створення віртуальних світів, 3D моделювання та друк, web дизайн та UI/UX дизайн.

Дмитро Стебський

Досвід роботи викладачем - 2 роки.
Спеціалізація: Комп'ютерна графіка та Дизайн. Студент Професійної Комп'ютерної Освіти.
Викладає такі дисципліни: Ігровий дизайн, Діджитал арт, Обробка відео, Створення анімації.
 

Чебаненко Олександр

Викладач напрямків Перший КРОК і Мала Комп'ютерна Академія ШАГ. Досвід роботи викладачем 6 років. Викладае такі напрямки, як робототехніка та програмування мобільних додатків.

Балешенко Олександр

Викладач напрямку Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Має досвід роботи з дітьми та підлітками різного віку. Викладає 3D-графіку для студентів Комп'ютерної Академії "ШАГ"

Дмитро Верхов

Викладач напрямків Перший крок, Мала Комп'ютерна Академія, Комп'ютерна графіка та дизайн. Досвід роботи з дітьми різних вікових груп – понад 8 років. Викладає на таких напрямках як Моделювання 3-d світу, Canva&Wix, Wordpress, Ігровий дизайн, Діджитал арт, Історія Мистецтва, Теорія дизайну, Рекламний дизайн, Друкарня та інші.

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Наші студенти стають справжніми друзями. В Академії і поза її межами діти спілкуються і працюють над спільними розробками і стартапами. Об'єднані спільним інтересом до комп'ютерних технологій, вони йдуть до успіху разом.

Приклади робіт

Приклади робіт випускників

Рольова гра "Таверна"

Рольова гра, в якій гравцеві виділяється роль господаря таверни з відповідним закладом, яким необхідно управляти. Гравцеві надається варіативність поліпшення таверни, спілкування з численними її відвідувачами і виконання завдань. Все це розбавлене інтерактивними вставками у вигляді міні-ігор і гумором. Проект переможець Міжнародного Чемпіонату "Золотий Байт".

3D кафе на острові

 

Робота нашої студентки Плющ Аріни з групи В4741. Аріна мріє відкрити свій ресторан з власним дизайном на особистому острові. Але втілити це в життя поки не виходить. А в Комп'ютерної Академії ШАГ все можливо! На допомогу приходять заняття в TinkerCAD. Аріна створила свою мрію! Ви тільки подивіться на ці деталі і опрацювання: цеглинка за цеглинкою вийшов шедевр. 3 поверху комфорту і затишку! У цьому кафе навіть присутні квіти на столах! Все продумано до дрібниць!

Вистава роботів "Діда Мороза не існує?"

Комп'ютерна Академія ШАГ в Херсоні представляє вам театральну виставу з роботами замість акторів, яка готувалось протягом 10 місяців! Роботів на новорічну виставу програмували діти і викладачі, голоси так само прописувалися в Херсонській філії Комп'ютерної Академії ШАГ!

3D-вілла

Робота студента херсонської Комп'ютерної Академії ШАГ - Наумова Данила. Всього в 14 років він розробив повноцінну модель вілли, в якій йому хотілося б жити. Тепер, коли мрія візуалізувалась, можна сміливо йти до її виконання.

Дизайн комп'ютерної гри

Додаток на мобільний телефон. Потрібно знайти збіги фруктів. Оригінальна комп'ютерна графіка буде цікава користувачам різного віку.

Замовити зворотній дзвінок
Набір триває!
Професійна Комп'ютерна Освіта. Старт навчання у вересні. Встигни зайняти місце у групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація