Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Городницький Дмитро

Software Engineer в Spotify, м. Стокгольм:

Випускник напрямку:

В якій компанії ви зараз працюєте?

В Spotify. Хто не знає, це потоковий музичний сервіс, який доступний в 66 країнах світу з аудиторією більше 250 мільйонів чоловік.

 

Що входить у ваші обов'язки?

Працюю над головним Android клієнтом сервісу, забезпечую підтримку інших команд, приймаю участь в удосконаленні робочих процесів команди та менеджменті.

 

В яких проектах ви брали участь?

В LinkedIn зібрані дані про роботу: https://www.linkedin.com/in/dgorod/
Окрім цього, був частиною команд, які зайняли призові місця на Microsoft Imagine Cup. Найвищим досягненням став світовий півфінал в Нью Йорку в 2011 році. Менторами були викладачі Академії: Алекс Туманов та В'ячеслав Калашников.

 

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Студентський – це однозначно проект для Imagine Cup.
Робочий проект – це моя поточна робота в Spotify. Працювати в продуктовій компаніх с 4000+ працівників, 100+ національностей і 250+ мільйонами користувачів продукту – це кардинально інше, ніж ІТ outsource/outstaff в Україні.

 

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Ключову. Визначну :)
Окрім отримання власне освіти та технічних навичок, Академія відіграла величезну роль в формуванні цінностей і розвитку комунікації. Прекрасні викладачі: Алекс Туманов, В'ячеслав Калашников, Олена Сербова, Марія Соколова, Дмитро Барабаш, Олег Чорний, Дмитро Дзюба, Катерина Пінчук – кожен з них особистим прикладом виточував із нас не тільки спеціалістів ІТ-сфери, але й просто дорослих людей.
Академія вчила не здаватись. Не всі проекти вдавались, не всі змагання приносили перемоги. Але кожна участь давала новий досвід, і часто життєві уроки.
Ну і звичайно, здоровий змагальний дух всередині нашої групи. Я щиро вдячний своїм одногрупникам за напружені навчальні "битви" і цікаві дискусії!

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Після закінчення Академії я вивів для себе своє життєве кредо – Be a human. Be a dreamer. And keep walking. Воно означає – бути Людиною. Відповідальною, комунікабельною, чесною з собою та іншими. Пам'ятати, що головними в будь якій справі завжди є люди.

Воно означає бути мрійником. Завжди бути трохи наївним. Ставити недосяжні цілі. Тому що саме вони рухають нас вперед. Адже те, що далється легко – це не розвиток.

Воно означає завжди продувжувати рухатись. Виходити з зони комфорту. Ніколи не здаватись. Знати, коли відступити і спробувати ще раз. Трохи по іншому або взагалі щось кардинально інше.

Бажаю студентам Академії високих прагнень, самореалізації і незалежності. І вчити англійську мову, звичайно! :D Нудне побажання, але без англійської мови зараз справді ніяк :)

Набір у розпалі

Наразі пропонуємо онлайн формат навчання! Ми працюємо заради перемоги та нашого з вами стабільного майбутнього!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності