Компьютерная Академия ШАГ - полноценное IT-образование‎ для взрослых и детей. Мы обучаем с 1999 года. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон должен быть в формате
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Враження нашого викладача від .NetFest 2019

".NET Fest для мене була можливістю більш глибоко побачити поточні можливості .NET - такі як машинне навчання, запуск програм під усіма операційними системами, хмарні технології і багато іншого. У той же час, це було і дуже сильне занурення в кожну з цих тем" - каже Сергій.

 

"Спікери з усього світу розповідали про те, як писати гарні програми, використовуючи можливості .NET, і як робити конкретні речі набагато краще.

 

Найбільше мене вразила доповідь про те, як робити програми дуже продуктивними від супер класного інженера Konrad Kokosa, який крім цікавого доповідача є автором легендарної двокілограмової книги про управління пам'яттю в додатках.

 

Основним трендом конференції було поглиблення в деталі мікросервісной архітектури - коли програма є не однією великою і «всемогутньою» грудкою функціоналу, а чітко розділеним на «під-програми» механізмом, в якому всі частини злагоджено спілкуються між собою.

 

Також, невеликим подивом для мене особисто було те, що велика частина виступів були англійською (в моєму випадку - 6 з 11). Але коли говориш про роботу ця різниця в мовах кудись пропадає. 

 

А на after-party з більшістю лекторів у нас вийшло обговорити те, як ці теми варто підносити початківцям в світі IT. З цього приводу в мене з'явилось бажання провести мітап зі студентами Комп'ютерної Академії ШАГ в Херсоні і поділитися з ними цими крутими знаннями.

 

Я вдячний Комп'ютерній Академії ШАГза відмінну можливість для розвитку і натхнення, якими я з радістю буду ділитися з нашими студентами!"

Заказать обратный звонок

Этот сайт использует Cookies

Политика конфиденциальности и Правовая информация