Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар для дітей "Створення простого сайту з нуля без програмування"

Безкоштовно

Вебінар у YouTube

8-15

Безкоштовний IT онлайн-марафон!

 

Карантин - чудовий час для отримання нових знань! Тому Херсонська філія Комп'ютерної Академії ШАГ запускає освітній IT онлайн-марафон для дітей та дорослих.

 

У період з 23 березня по 4 квітня ми проведемо ряд вебінарів на різну тематику з програмування та дизайну. Вебінари проходитимуть через день об 11:00. 


Усі подробиці ви отримаєте на пошту після реєстрації. Тому дуже важливо вказати правильную адресу електроної пошти при реєстрації.

 

26.03 відбудеться вебінар для дітей "Створення простого сайту з нуля без програмування"

 

Основні питання до розгляду:

- Що таке верстка сайту та навіщо це потрібно

- Чому HTML - не мова програмування

- Як перебудувати своє бачення об'єктів

- Як в хаосі побачити структуру сайту

 

Спікер Січкарюк Руслан - сертифікований фахівець в області мережевих технологій. Викладач технічних дисциплін в Комп'ютерній Академії ШАГ. Системний адміністратор філії. Розробник ботів для Telegram на мові Python. 

 

Реєстрація на цей та інші вебінари нижче

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація