Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вебінар "3D моделювання в стилі LowPoly в Blender"

Безкоштовно

Вебінар у YouTube

15-55

Безкоштовний IT онлайн-марафон!

 

Карантин - чудовий час для отримання нових знань! Тому Херсонська філія Комп'ютерної Академії ШАГ запускає освітній IT онлайн-марафон для дітей та дорослих.

 

У період з 23 березня по 4 квітня ми проведемо ряд вебінарів на різну тематику з програмування та дизайну. Вебінари проходитимуть через день об 11:00. 


Усі подробиці ви отримаєте на пошту після реєстрації. Тому дуже важливо вказати правильную адресу електроної пошти при реєстрації.

 

25.03 відбудеться вебінар "3D моделювання в стилі LowPoly в Blender"

 

Основні питання до розгляду:

- Хто такий 3D-дизайнер та як їм стати?

- Якими програмами повинен володіти 3D-дизайнер

- Чи можна навчитись створювати 3D-моделі, якщо не вмієш малювати

- Практична частина з моделюванням в стилі LowPoly в Blender

 

Спікер Старушок Андрій - фахівець в області 3D-проектування і друку, дизайну та візуалізації. Досвід віддаленої роботи 2 роки, викладання в Комп'ютерної Академії ШАГ - 1 рік. Викладає дисципліни "Цифрова архітектура", "3D моделювання та друк", "Анімація", "Фотореалістічная візуалізація"

 

Реєстрація на цей та інші вебінари нижче

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація