Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як створити сайт за допомогою Bootstrap: майстер-клас для початківців

Безкоштовно

Перекопська, 20. Бізнес центр Бордо, 5 поверх

15-55

Програмісти повного циклу стають все більш і більш затребуваними на IT-ринку. Full Stack Developer самостійно вирішує багато завдань, пов’язаних з проектом. Звідси і його цінність на ринку праці.


Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас, аби дізнатися більше і спробувати на практиці, як це створювати сайт!


Full Stack Developer не просто має уявлення про те, як розробляти WEB-проект. Він знає кожен етап розробки і може вирішити важкі завдання, які виникнуть на шляху розробки, і створити гарний сайт. Він повинен знати, як зверстати інтерфейс, створити серверну частину сайту, базу даних тощо.


 На майстер-класі ви дізнаєтесь:


- Хто такий Full Stack розробник

- Перспективи для Full Stack розробника

- Створення сайту з використанням Bootstrap

- Інформацію про навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ на курсі "Розробка WEB-проектів"

- Технології, які включені в програму курсу web-розробки.

 

Спікер Юрій Давлєтшин - Розробник програмного забезпечення. Досвід роботи більше 9 років. Спеціалізація: frontend і backend web розробка, розробка opensource бібліотек і фреймворків, архітектура і оптимізація продуктивності програмного забезпечення. Мови програмування: PHP, Python, JavaScript, TypeScript. 

 

Реєстрація обов'язкова. Форма нижче. 

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація