Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як розробнику підвищити свою вартість на ринку з Salesforce. Введення в розробку для початківців

Безкоштовно

вул. Перекопська, 20. Бізнес центр Бордо, 3 поверх, конференц зала

15-55

Ви вже чули про Salesforce, але не впевнені, чи варто з ним працювати? Чому Salesforce розробники користуються шаленим попитом у всіх країнах світу?

 

Учасники MeetUp познайомляться ближче із платформою Salesforce та отримають необхідні навички для написання власного додатку.

 

Спікери: 

 

  • Олексій Шелдагаев - CTO в Advanced Communities, сертифікований Salesforce-розробник. Більше 10 років досвіду в web-розробці, 5 років досвіду роботи з Salesforce платформою
  • Петро Павлюк - Frontend Commerce Cloud розробник в компанії Valtech. Більше 6 років займається веб розробкою, з них 4 на Commerce Cloud. Також займається менторством і питаннями навчання в компанії.

 

Коли? 16 лютого о 12:00
Де? вул. Перекопська, 20. Бізнес центр БОРДО, 3 поверх, конференц зала.
Реєстрація обов’язкова! (форма нижче).

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація